Oferta kredytowa

We współpracy z Firmą ratalnie.com możemy zaproponować naszym Klientom opłaty za wszelkie usługi stomatologiczne wykonywane w naszym Gabinecie rozłożone na dogodne raty.

Wystarczy kontakt z konsultantem: 22 266 83 70 (pon.-pt. 8.00-18.00) lub przesłanie formularza kontaktowego ze strony www.mediraty.pl. NOWOŚĆ! Mogą Państwo przesłać samodzielnie wypełniony wniosek o finansowanie eMediRaty.

Jak skorzystać z MediRat – krok po kroku.

Konsultant telefonicznie dopasowuje ofertę do Państwa oczekiwań i możliwości. O co spyta konsultant podczas procedury dopasowania oferty?

  1. Ustalają Państwo dane placówki (nazwa, adres, telefon) i lekarza (imię, nazwisko), który wykona usługę oraz wartość usługi.
    Zachęcamy do zapoznania się z listą placówek, które już oferują MediRaty TUTAJ. Jeżeli wybrana przez Państwa placówka nie figuruje w naszej bazie – finansowanie jest możliwe po potwierdzeniu przez konsultanta: 801 000 265 lub z tel. kom.: 22 266 83 70, pon.-pt. 8.00-18.00.
  2. Niezbędna będzie informacja o Państwa dochodach netto i ich źródle lub wskazanej przez Państwa osoby trzeciej, która będzie stroną umowy / poręczycielem. Standardowo weryfikacji podlegać będzie potwierdzenie dochodu np. w formie szczegółowego wyciągu z konta.
  3. Pozostałe informacje do weryfikacji: liczba osób na utrzymaniu, status mieszkaniowy i cywilny, okres zamieszkania pod obecnym adresem, informacja o zobowiązaniach: wysokość rat hipotecznych, wysokość rat gotówkowych, wysokość limitu karty kredytowej i ROR-u, nazwa banku, na którego rachunek wpływa wynagrodzenie.

W wyniku przeprowadzonej telefonicznie lub internetowo (wniosek natychmiastowy eMediRaty) oceny zdolności kredytowej otrzymają Państwo ofertę i – po umówieniu telefonicznym – gotową umowę do podpisania specjalnym kurierem.
Podpisanie umowy i dostarczenie niezbędnych dokumentów jest jednoznaczne z uruchomieniem płatności na wskazany w umowie rachunek placówki, wykonującej usługę medyczną.
Jeżeli przesłali Państwo samodzielnie wypełniony wniosek eMediRaty – konsultant potwierdzi tylko telefonicznie warunki umowy.

Podpisują Państwo umowę dostarczoną przez kuriera i następuje przekazanie środków bezpośrednio do wskazanej placówki medycznej lub lekarza.

Więcej informacji znajdę Państwo na stronie: http://www.mediraty.pl

Mogą Państwo obliczyć wysokość raty miesięcznej kredytu w zależności od wartości zabiegu i okresu spłacania, korzystając z poniższego kalkulatora:

Zadzwoń do nas